Příběh na pokračování - Úvod

19. února 2012 v 21:29 |  Příběh na pokračování
Když jsem na sklonku léta minulého roku poznal stránky několika autorů nebo autorek, záhy mě napadlo, že podobnou stránku bych si mohl založit také (učinil jsem tak ale až v době, kdy léto bylo dávno to tam a panoval pozdní podzim).
A kromě některých starších básniček či některých slohových prací, u kterých jsem předpokládal, že je časem přepíši na tyto stránky, se v mé hlavě zrodily dvě povídky. První z nich, kterou jsem nazval Strach v Zapadákově, se stala první položkou, kterou jsem na tyto stránky napsal.

A potom je tu povídka druhá. V jednotlivých bodech jsem ji měl vymyšlenou již v první polovině října 2011. Možná by nebyla o moc delší, než je Strach v Zapadákově, a mohla být již dávno napsána na tyto stránky, a to naráz v jednom článku.
Ale postupem času mě napadlo, že s jednotlivými částmi původně uvažované povídky se dá pracovat více a dají se rozvinout do podoby delšího příběhu.

Některé ze stránek amatérských spisovatelů či spisovatelek, které mě inspirovaly k založení této stránky, mne inspirovaly i v jiném bodě - psát tento příběh na pokračování a zveřejňovat jej po částech. Je to výhodné jednak proto, že není potřeba vymýšlet a psát celý příběh najednou, a jednak proto, že lépe se přece jen čtou kratší články psané postupně než jeden velmi dlouhý článek publikovaný jednorázově. Příběh zatím nemá název, ale to není až tak důležité.

Přeji vám ničím nerušené čtení a uvítám vaše komentáře pod jednotlivými kapitolami.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama